
Suzie |
| Fadziulka | 16.01.2012 18:01:50 |
Grupa: Moderator Posty: 222 #842399 Od: 2011-11-6 | Możecie się wypowiedzieć na temat mojej Suzie. Co o niej myślicie? ^^ |
| Tarou | 16.01.2012 18:04:58 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Dom dla obłąkanych xD Posty: 514 #842409 Od: 2011-11-2 | No.. fajna. Ładna itp. Kojarzy mi się z tb ^^ Nie wiem czemu.. >.< _________________ http://myanimelist.net/mangalist/Tarou019 |
| Fadziulka | 16.01.2012 18:06:19 |
Grupa: Moderator Posty: 222 #842412 Od: 2011-11-6 | Może dlatego, że mam ją w awatarze xD |
| Tarou | 16.01.2012 18:06:59 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Dom dla obłąkanych xD Posty: 514 #842414 Od: 2011-11-2 | Możliwe xD _________________ http://myanimelist.net/mangalist/Tarou019 |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
| Dodatki na bloga |