
Przerobione fotki xDWszystkich tych "gWiAzDeTcHeQ" o.O |
| Tarou | 05.11.2011 18:14:56 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Dom dla obłąkanych xD Posty: 514 #797004 Od: 2011-11-2 | Ja zacznę xD![]() Buahahaha _________________ http://myanimelist.net/mangalist/Tarou019 |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
| Dodatki na bloga |