Kraj kwitnącej wiśni, mangi i anime ;D
Dżapania!! xD
Czemu napisałaś dwa razy to samo?
PS.
Tam jest dużo pracoholików (nie mylić z alkoholikami, choć tacy pewnie też tam są xDD)


  PRZEJDŹ NA FORUM