Elo, elo xD
Nawet admin musi się przedstawić :D
Cześć! Jestem White Lord, założyciel tego forum. Mam 12 lat (tak, to możliwe o.O) Możecie mi w skrócie mówić WL.
PRZEJDŹ NA FORUM